Кременчуцький автомобільний завод КРАЗ

Кременчугський автомобільний завод

« ХК Автокраз - Кременчуцький автомобільний завод КРАЗ   |   Презентація Geely CK на Кременчуцькому автоскладальному заводі »

Кременчугський автомобільний завод - Кременчуцький автомобільний завод КРАЗ Кременчуцький автомобільний завод (КРАЗ) почав свій шлях в 1936 році, коли було ухвалено рішення про будівництво авіаційного заводу в цьому українському місті. Завод початків успішно будується, була готова частина заводських корпусів, але в них не було ще завезено устаткування і не прибутки авіабудівники.
Саме у цей момент і почалася Велика Вітчизняна Війна, яка принесла багато бід заводу. Заводські корпуси були розбомблені наступаючими німецькими військами. А коли Німеччина захопила Полтавську область України і саме місто Кременчук, то в уцілілих корпусах заводу організували ремонтні майстерні для військової техніки.
Косметика амвей каталог. Але нелегка доля заводських корпусів не була на цьому закінчена, адже німецька техніка, та ще сконцентрована на малій площі - була ласою здобиччю, тепер уже правда для радянських льотчиків. Що привело тільки до нових руйнувань на заводі. Коли ж Війна була закінчена і солдати стали повертатися з перемогою додому, то виявилось, що необхідно відновлювати дуже багато що в країні.
І перш за все інфраструктуру дорогий і шляхів сполучення. 31 серпня 1945 року Наркомат Шляхів Сполучення видав наказ про будівництво в Кременчуці заводу мостових конструкцій. Це підприємство стало проводити автомобільні і залізничні мости. Всього за вісім років роботи заводу в цій вотчині було побудовано більше 600 мостових конструкцій.
З ходом відновлення мостових споруд ця сфера діяльності опинялася просто не біля справ. Адже мости - споруди, які довго служать і необхідність збирати їх, в такій кількості, просто не було. У 1956 році Кременчуцький завод був переведений у ведення Міністерства тракторного і сільськогосподарського машинобудування і перейменували в Кременчуцький комбайновий завод.


Tags: , , , , , ,

Кременчугський автомобільний завод


Схожі записи

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress, Search Optimization and Free WordPress Themes
Entries RSS Comments RSS Ввійти
Copyright © 2009  Підприємства Крименчуга  »  Кременчугський автомобільний завод
, 0.568 seconds, 1.252 Mb2217