Кременчуцький автомобільний завод КРАЗ

Кременчугський автомобільний завод

« ХК Автокраз - Кременчуцький автомобільний завод КРАЗ   |   Презентація Geely CK на Кременчуцькому автоскладальному заводі »

Кременчугський автомобільний завод - Кременчуцький автомобільний завод КРАЗ Кременчуцький автомобільний завод (КРАЗ) почав свій шлях в 1936 році, коли було ухвалено рішення про будівництво авіаційного заводу в цьому українському місті. Завод початків успішно будується, була готова частина заводських корпусів, але в них не було ще завезено устаткування і не прибутки авіабудівники.
Саме у цей момент і почалася Велика Вітчизняна Війна, яка принесла багато бід заводу. Заводські корпуси були розбомблені наступаючими німецькими військами. А коли Німеччина захопила Полтавську область України і саме місто Кременчук, то в уцілілих корпусах заводу організували ремонтні майстерні для військової техніки.
Але нелегка доля заводських корпусів не була на цьому закінчена, адже німецька техніка, та ще сконцентрована на малій площі - була ласою здобиччю, тепер уже правда для радянських льотчиків. Що привело тільки до нових руйнувань на заводі. Коли ж Війна була закінчена і солдати стали повертатися з перемогою додому, то виявилось, що необхідно відновлювати дуже багато що в країні.
І перш за все інфраструктуру дорогий і шляхів сполучення. 31 серпня 1945 року Наркомат Шляхів Сполучення видав наказ про будівництво в Кременчуці заводу мостових конструкцій. Це підприємство стало проводити автомобільні і залізничні мости. Всього за вісім років роботи заводу в цій вотчині було побудовано більше 600 мостових конструкцій.
З ходом відновлення мостових споруд ця сфера діяльності опинялася просто не біля справ. Адже мости - споруди, які довго служать і необхідність збирати їх, в такій кількості, просто не було. У 1956 році Кременчуцький завод був переведений у ведення Міністерства тракторного і сільськогосподарського машинобудування і перейменували в Кременчуцький комбайновий завод.


Tags: , , , , , ,

Кременчугський автомобільний завод


Схожі записи

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress, Search Optimization and Free WordPress Themes
Entries RSS Comments RSS Ввійти
Copyright © 2009  Підприємства Крименчуга  »  Кременчугський автомобільний завод
, 0.704 seconds, 1.252 Mb2195