Презентація Geely CK на Кременчуцькому автоскладальному заводі

Кременчугський автомобільний завод

Кременчугський автомобільний завод - Презентація Geely CK на Кременчуцькому автоскладальному заводі

Geely CK / Джілі CK комплектується 4-циліндровим, 16-клапанним двигуном, об’ємом 1,3 і 1.5 л і потужністю 86 і 94 кінських сил відповідно.
У всіх моделях Geely / Джілі використовується мотор, проведений за технологією Toyota / Тойота. Більш того, на Кременчуцькому автоскладальному заводі на двигуни автомобілів додатково встановлюється захист.
Колірна гамма автомобілів Geely має кольори “металік”: “білі перли”, “авантюрин” (чорний), “мокрий асфальт” (сірий), “срібна стріла” (срібний), “сонце пустелі” (золотистий), “золото осяй″ (мідний), “зоряне небо” (синій), “темно-зелений″ (зелений), “стигла вишня”.
Не дивлячись на безліч корисних речових відділень, салон залишається затишним, дозволяючи завантажувати предмети різних форм, а чудово злагоджена геометрія багажного відділення, забезпечує велику місткість об’ємом 480 л.

В ході конференції, наступної після тест-драйва, пан Черниш відзначив: “Впродовж 7 років Кременчуцький автоскладальний завод співробітничає з корпорацією “АЇС”. Один з плодів такого-вот співпраці став автомобіль Geely / Джілі. …

Презентація Geely CK на Кременчуцькому автоскладальному заводі →

Кременчуцький автомобільний завод КРАЗ

Кременчугський автомобільний завод

Кременчугський автомобільний завод - Кременчуцький автомобільний завод КРАЗ

Всього за вісім років роботи заводу в цій вотчині було побудовано більше 600 мостових конструкцій.
З ходом відновлення мостових споруд ця сфера діяльності опинялася просто не біля справ. Адже мости - споруди, які довго служать і необхідність збирати їх, в такій кількості, просто не було. У 1956 році Кременчуцький завод був переведений у ведення Міністерства тракторного і сільськогосподарського машинобудування і перейменували в Кременчуцький комбайновий завод.
Завод став навіть досягати успіху в цій сфері діяльності, адже така техніка була просто украй необхідна сільському господарству. після війни доходило до таких казусів, що на полях, замість тракторів, орали на танках.
Так, мій читач може не повірити своїм очам, представивши цю картину - танк, запряжений в плуг, але таке було дуже часто. Адже в СРСР були значно більше танків, чим простих тракторів для оранки полий. Завод випускав цю техніку з 1956 по травень 1958 року, і за такий невеликий проміжок часу було випущено більше …

Кременчуцький автомобільний завод КРАЗ →

ХК Автокраз - Кременчуцький автомобільний завод КРАЗ

Кременчугський автомобільний завод

Кременчугський автомобільний завод - ХК Автокраз - Кременчуцький автомобільний завод КРАЗ

Автомобілі Краз успішно експлуатуються в 57 країнах світу.
З 1999 року автозавод приватизований компанією СП «Мега Моторс». У 2001 році холдингова компанія «Автокраз» визнана однією із ста кращих організацій України. За підсумками робіт за 2002 рік випущено і реалізовано більше 1400 вантажівок.
Автомобілі Краз оснащуються дизельними двигунами виробництва Ярославського моторного заводу і 8-ми ступінчастою механічною коробкою передач. Після проведення успішних випробувань вантажівок Краз з двигунами Cummins а планах заводу випуск досвідченої партії таких автомобілів.
З урахуванням вимог споживачів автомобілі оснащуються двигунами ЯМЗ, що відповідають екологічним нормам Євро-1, Євро-2. У технічних даних тягачів контрольна витрата палива указується тільки для автопоїзда.
В даний час холдингова компанія випускає більше 100 модифікацій автомобілів. На шасі автомобілів КРАЗ вмонтовуються підйомні крани, топлівозаправщики і спецтехніка для нафтогазового і лісопромислового комплексів.
Основні сегменти ринку, на які орієнтована розробка і випуск автомобілів КРАЗ: - будівельна промисловість, …

ХК Автокраз - Кременчуцький автомобільний завод КРАЗ →

КРАСЗ зібрав китайські зразки

Кременчугський автомобільний завод

У січні почнемо їх збирати”, - сказав Черниш.

КРАСЗ займається крупноузлової збіркою автомобілів ВАЗ, продаючи їх через торгову мережу корпорації “АЇС”, яка є генеральним ділером заводу, а також займається ремонтом автомобілів, гарантійним і сервісним обслуговуванням.

Засновники КРАСЗ - британська компанія Model Investmens Limited (40% статутного фонду), “Автопром” (33,7779%), ГАЗ (25%), і три фізліца, що володіють по 0,222% УФ.

Спільне україно-російське підприємство “КРЕМЕНЧУК-АВТОГАЗ” засновано в 1995 році Горьковськім автомобільним заводом і Кременчуцьким дослідно-експериментальним механічним заводом, потім в липні 2001 року перереєстровано в суспільство з обмеженою відповідальністю “Кременчуцький автоскладальний завод”Джерело: dn.kiev.ua

КРАСЗ зібрав китайські зразки →

Зроблено в Кременчуці

Кременчугський автомобільний завод


По шляху розвитку
Кременчуцький автоскладальний завод продовжує розвиватися. У вересні 2002 року на підприємстві запрацював свій митний пост (близько 70% вантажів, що поступають в місто, проходять через нього), що прискорило процес оформлення машинокомплектов, що приходили. Крім того, було побудовано нове складське приміщення.
У просторій будівлі, побудованій по модульній схемі, проходять сортування вузли і агрегати до тих або інших автомобілів. Скоро повинна з’явитися спеціальна зона прибуття автотранспорту. Вона буде великим обгородженим майданчиком на території заводу, куди поступатимуть машинокомплекти.
Це дозволить не тільки понизити транспортні витрати, але і заощадити час: сьогодні велику частину машинокомплектов доводиться розміщувати по різних складах.
За 11 місяців 2003 року підприємство збільшило випуск продукції в 8,7 (!) разів в порівнянні з аналогічним періодом 2002 року: 9752 автомобілі проти 1123. Якщо в 2002 році комерційні моделі «Соболь» і «Газель» взагалі не збиралися, то в 2003-му їх вже було виготовлено 1595 штук. А в 2004 …

Зроблено в Кременчуці →

Кременчуцький автомобільний завод

Кременчугський автомобільний завод

і вагою близько 103900 т. На заводі до 1948 року працювали 353 людини.
1946
13 березня
Виконком Кременчуцької міської Ради депутатів трудящих виділив ділянку для житлово-комунального і культурно-побутового будівництва мостового заводу.
1947
3 липня
Створена дирекція заводів, що будуються.
1948
1 червня
Завод почав виготовлення мостових пролітних будов.
7 липня
Кременчуцький завод металоконструкцій зареєстрований в Держбуді як підприємство, що діє.
1949
17 березня
На будівництво моста через р. Клязьму відвантажена перша пролітна будова довжиною 43,2 метра.
1951


Кременчуцький автомобільний завод →

1 2
Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress, Search Optimization and Free WordPress Themes
Entries RSS Comments RSS Ввійти
Copyright © 2009  Підприємства Крименчуга  »  Кременчугський автомобільний завод
, 0.626 seconds, 1.257 Mb2199